ПРОЄКТИ

Навчально-консультаційний проєкт, спрямований на розвиток громадян та організацій задля побудови всебічно розвиненого суспільства.
Козацька спільнота, спрямована на розвиток, спілкування та співтворення.
Комерційний проєкт, спрямований на розвиток економічної складової української держави та нації.
НЕЩОДАВНІ ПРОЄКТИ
Козацька гвардія України за підтримки Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного реалізувала проєкт «Браслет для перемоги», спрямований на збір коштів, які пішли на закупку 20 дронів 125 окремій бригаді Сил територіальної оборони Збройних сил України.
За підтримки Козацької гвардії України було побудовано Добрий пункт охорони здоровʼя на базі Мукачівського дитячого будинку-інтернату Закарпатської обласної ради.
За сприяння Козацької гвардії України було відремонтовано покрівлю та приміщення їдальні будівлі Домбоківської спеціальної школи І-ІІ ступенів Закарпатської обласної ради.
Козацька гвардія України прийняла участь у благодійному аукціоні форуму «Україна Майбутнього» в Emily Resort. Виручені кошти були направлені на програму благодійного фонду «UNBROKEN» щодо створення реабілітаційного центру для військових.
Козацька гвардія України провела благодійний захід «Разом до перемоги!». За виручені на заході кошти було придбано та передано матеріальну допомогу особовому складу 114 окремої бригади СТрО ЗСУ.
Козацька гвардія Україна долучилася до організації благодійного проєкту ART TO WIN, який пройшов у Львові. На виручені кошти було закуплено комплекти термобілизни для особового складу 125 окремої бригади СТрО ЗСУ.
Слава Україні!
Героям слава!
Разом до перемоги!
РЕКВІЗИТИ

Громадська організація
«Козацька гвардія України»
ЄДРПОУ 44124855
UA603052990000026003006223609
АТ КБ «ПРИВАТБАНК»
МФО 305299

Призначення платежу
Добровільний внесок
АДРЕСА

Україна, 01021, м. Київ,
Кловський узвіз, 7, офіс 70